Ahlat Ağacı full izle (2018)

The Wild Pear Tree izle

Ahlat Ağacı full izle (2018) Sinan (Aydın Doğu Demirkol) oldum olası edebiyatla ilgili bir genç adamdır ve yazar olmak istemektedir. Anadolu’da doğduğu köye dönen genç adam kitabını bastıracak parayı bulmak için tüm enerjisini harcamaya başlar ancak babasının geçmişten kalan borçları başına dert olacaktır.

Ahlat Ağacı filmi full izle

Ahlat Ağacı filmi full izle

Ahlat Ağacı filmi full izle Çok saçma. Bir de Ay’da yaşayan insanlar mı buluyor? Al. Ben okudum. Pek çok kez. Benim açıklamaya çalıştığım hâlinden çok daha keyifli. Vignette. Efendim? Adım. Adım Vignette. Burada kurtlar var mı? Yok. Dur! Yavaş! Burada durun. Bu bir emirdir! Darius! Darius! İyi misin? İyiyim. Çok kan var. Benim değil. Emin misin? İyiyim. Birini hakladım. Öldü. Bu da ne? Bunları dağ sırtında bulduk. Adamlar konuşuyordu. Pact’in askerlerimizi kurt lanetiyle zehirleyip canavara dönüştürdüğüne inanamıyorum. Ama dolunay yok. Bir tür katalizör. Değişime neden oluyor. Isırılan var mı? Hayatta kalan yok. Pact’in bu karayı ve zenginliklerini almak için yapmayacağı şey yok mu? Güzel, gidebilirsin. Evet! ORDU TELGRAFLARI Merhaba. Dikkat et. Çok yüksek. Öyle. Sevdin mi? Kitabı. Bitirdim. Ve? Olağanüstü. İlk başta komik bir sömürgeci fantezisi gibi geldi. Cesur bir insan kâşif yerli bir prensesle aşk yaşıyor. Ayrılıyor ve yıl sonrasına gidiyoruz. Anlatıcının aslında… Kızları olduğunu görüyoruz. Kitabın ikinci yarısında babasını arıyor.

Ahlat Ağacı tek parça izle

Ahlat Ağacı tek parça izle

Ahlat Ağacı tek parça izle Harika. Özellikle sonu… Tanrım… Ağlıyordum. Beğendiğine sevindim. Bayıldım. Gerçekten. Sende kalsın. Hayır, alamam. En sevdiğin kitabın. Burgue’den alırım. Sen nasıl bulacaksın? Israr ediyorum. Kütüphanen için. Minnettarım. Görmek ister misin? Neyi? Kütüphaneyi. Doğru düzgün bir şekilde. Bu Anoun Krallığı’nın en büyük kütüphanesi. Peki. Kitapların olduğu başka bir oda var mı? Çok detaycısın faantroigh. İki boyutlu düşünüyorsun. Burada kaç kitap var? Bilmiyorum. Kimse saymamıştır. Kutsal metinler. Haritalar. Bilimsel araştırma. Crows Kraliçesi’ne dayanan tarih kitapları. Göstermek istediğim bir şey var. Ona bakmıştın. Öyle mi? Nedir? Yedi yüz yıllık yaldızlı bir el yazması. Tirnanoc’taki ilk insanın hikâyesi. İşte burada. Isen adında bir kâşifti. Fırtınadan sonra kıyıya vurdu ve Kraliçe Aradis’e götürüldü. Kraliçe ona hayran oldu. Bir süreliğine sarayın misafiri olarak kaldı ve… Birbirlerine âşık oldular. Anladım. Bu hiçbir şey. Bu kitaplardan bazıları, denizci bir periyi bile utandırır. Bu ne? Onu terk mi etti? Evet. Ne yazık ki Isen evini özledi.

Ahlat Ağacı hdfilmcehennemi

Ahlat Ağacı hdfilmcehennemi

Ahlat Ağacı hdfilmcehennemi Bir gemi yapıp gitti. Geri döndü mü bilinmiyor ama ardında bir parçasını bıraktı. Çocukları olmuştu. Bir oğlan. Melez. Gizemli bir figürdü. Hayatı boyunca babasını aradı. Benim kitabıma benziyor. Ben de öyle düşündüm. Tesadüf olabilir ama belki Isen eve dönüp hikâyesini de yanında getirmiştir. Ya da kitabımın yazarı çocukken bu hikâyeyi peri dadısından duydu. Aynen öyle. Bağlantı olduğunu umuyorum. Neden? Böyle bir hikâyenin dünyayı aştığını, sürekli anlatılarak değiştiğini ama temelde aynı kaldığını düşünmek hoşuma gidiyor. Bize bir şey anlatıyor. Belki de çok farklı olmadığımızı. Mesaj Sovereign Hisarı’ndan. Bombalanmışlar. O kadar kuzeyde Pact mi? Her geçen gün ilerliyorlar. Çok sayıda yaralı. Her gruptan kan lazım. Birimlerden bağış istiyorlar. Sovereign fersahlarca uzakta. Yardım edememek çok acı. Kanımız değil ama kanatlarımız yaralılarınızın işine yarayabilir. Birkaç saate ulaşırız. Pekâlâ. Dinleyin! Sağlığı yerinde olan herkes gelsin! Cepheye kan göndermeliyiz! Evet efendim! Mayweather’ı arayın. Hemen! İlk yardım ordugâhı kurun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

3h 8m 2018 59 views

Background
  • FullhdplayerYerli Film
Bilgi
Background
Yorumlar