Cin Tepesi full izle (2018)

Cin Tepesi

Cin Tepesi full izle (2018) Fatih ve Furkan; 13 Eylül’de ilk kez gittikleri ve yerel halkın “Cin Tepesi” adını verdiği köyde cin görüntülemeyi başarmış ancak kameraları yetersiz kalmıştı. Bunun üzerine profesyonel bir ekiple anlaşarak, 17 Eylül’de tekrar “Cin Tepesi”ne gittiler. Bu film Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’in paranormal olayları araştırdıkları YouTube kanalları “Bilinmeyen”in; profesyonel bir ekipten destek alarak cin görüntüleme yolculuğunun herhangi bir dijital efekt eklenmeden montajlanmış halidir.

Cin Tepesi filmi full izle

Cin Tepesi filmi full izle
Cin Tepesi filmi full izle

Cin Tepesi filmi full izle Öldürülen şarkıcı peri onun annesiymiş. Yok artık. Gayet mantıklı. Annesi ve müdür gerçeği biliyorlardı. Peki ya Morange? Belki de müdür karanlıkta ona bir şeyler fısıldamıştır. Ya da eskiden kanatlarını o kesmiştir. Kendini gizlemek için Darkasher saçmalığını uydurmuş. Martyr adına. Başından beri Philo’ymuş. Sırrını saklamak için öldürdü. Onu izleyen adamın var mı? Evet. Tutuklasınlar. Ne istemiştiniz Müfettiş? Onu hatırlıyorum. Burada yeni başlamıştım. Bay Spurnrose Martyr onu ışığında kutsasın Bayan Imogen’in odasını ona vermişti. İyi bir adamdı. Zamanına göre ileri görüşlüydü. Ona bakması için doktor da ayarladı. Morange. Ona ne olduğunu biliyorsunuzdur. Anlatabilecek çok bir şey yok. Bebek gelene kadar kaldı. Morange onunla gittikten sonra günlerce ağladı. Baba ziyaret eder miydi? Hiç bahsetmedi. Ondan korktuğunu hissettim. Sence kim olabilir? Bilmiyorum. Zavallı bebecik. Küçücük kanatları vardı. Havaya uçabilirmiş gibi gözükmüyordu. Tabii hayatta kaldıysa. Çoğu zaman melezler uzun süre yaşayamıyor. Ona ne olduğunu hep merak ettim. Geliyorum. Geliyorum! İyi akşamlar. O nerede? Rycroft Philostrate tutuklusun. Suçum ne? Üç adet cinayetten şüphelisin. Cinayet. Kelepçeleyin. Artık merak etmene gerek yok. Kes sesini lanet pırpır!

Cin Tepesi tek parça izle

Cin Tepesi tek parça izle
Cin Tepesi tek parça izle

Cin Tepesi tek parça izle Bunu yapmadığımı biliyorsun. Bu vakayla ilgili delilleri sakladığını biliyorum. Gözümün içine bakıp yalan söyledin. Yalan söylemeseydim ne olacağını biliyordum. Suçu bana yöneltme melez pislik. Aşağı götürün. Tamam. Kaydını girin. Eski müfettiş Rycroft Philostrate. Onu nereye koyayım? Lanet pırpırı ait olduğu yere koy. Aslında buraya koy. Bu kibar beylerin yanına. Bize göre bir gömlek üstün. Bu da ne? Melez. Bizden biri gibi davranıyordu. Öyle mi? Pekâlâ. Gidip sigara içelim, olur mu? Peki ya onlar? Sorun olmaz. Philo! Arkana bak! Gidin başımdan! KARNAVAL SOKAĞI Fergus. Efendim. Teşekkürler. Bu taraftan. Bayan Imogen, benim için unutulmaz bir akşamdı. Benim için de öyle. Louisa Pembroke’u pek sevmediğimi fark ettim. Hatta tanıdığım çoğu kişiyi sevmiyorum. Martyr’e şükür, döndünüz. Afissa, ben iyiyim. Afissa. Sana ne oldu? Polis geldi. Ne? Ağabeyinizin durumu iyi değil. Ne? Nereye baksam skandal var. Kız kardeşimin bir Puck’ın kolunda çıkıp gitmesi yetmezmiş gibi, babamın hamile bir Pix’e evini açtığını öğreniyorum. İkincisi neyse ki geçmişte kaldığı için yapabileceğim bir şey yok ama sana gelirsek canım, müdahale edebilirim ve edeceğim. Yine mi aynı konu? Kaderimiz onun ellerinde ve bedeli de onunla gözükmem. Senden isteyebileceklerinin sınırı yok mu?

Cin Tepesi hdfilmcehennemi

Cin Tepesi hdfilmcehennemi
Cin Tepesi hdfilmcehennemi

Cin Tepesi hdfilmcehennemi Yarın senin adına görüşerek bu deliliğe bir son vereceğim canım. Tabii ki. Minnettar olurum. Bunu duymak güzel. İşin aslını bilmesem onun yanında olmaktan zevk aldığını düşüneceğim. Ne? Bir şey yok. Yukarı çıkalım. Elbisenizi çıkaralım. Buraya bayılacaksın. Gel o zaman. Kendi türünün yanına geç. Hemen. Beyler. Aferin dostum. Teşekkürler beni koruduğun için. Henüz ölmeni istemedim. Burada ne işin var? Ben de sana soracaktım. Bir şey öğrendim. Cinayetlerden dolayı biri tutuklanmış. Öyle mi? Sevinirsin sanmıştım. Artık güvendesin. Öyle miyim? Tabii Darkasher’ı hapishaneden kontrol edemezse. Ya da yanlış kişiyi yakalamadılarsa. Niye böyle dedin? Benim için geldiğini gördüm. Ölüm anımda kimin onu çağırdığını anlayacağımı da gördüm. O zaman ikimiz de bu görünün yanlış çıkması için dua edelim. Gitmeliyim. Ifa… Yakında kocan gelecek. Dikkatli ol. Kırk yedi sikke. Beni şehirden ne kadar uzağa götürür? Beş sikken daha olsa anca Keranganz’e giderdin. Runyan? Runyan Millworthy? Horatius Symes, seni ihtiyar çakal. Ne kadardır görüşmedik? Bilmiyorum ama çok uzun süredir. Vay canına.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1h 21m 2018 75 views

Background
  • Fullhdplayer
Bilgi
Background
Yorumlar