Facia Üçlü 2 Karışma Bende full izle (2019)

Facia Üçlü 2 Karışma Bende full izle (2019) Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu komedi türündeki “Facia Üçlü – Karışma Bende” filminin başrollerini Sefa Kındır ve Mami Emen üstleniyor.

Facia Üçlü 2 Karışma Bende filmi full izle

Facia Üçlü 2 Karışma Bende filmi full izle

Facia Üçlü 2 Karışma Bende filmi full izle Bu sabah Kaptan Fitzjames ve teğmenleri ile bir komuta toplantısı düzenlemeliyim. Onları bir araya getirmene izin veriyorum. Çok teşekkür ederim efendim. Konserve erzakımız ile ilgili bir aciliyet söz konusu beyler. Mesele bozuk olmaları değil. Doktor Goodsir bizi senelerdir sessizce yiyip bitiren çok daha sinsi bir sorun keşfetmiş. İşte hepsi böyle imal edilmiş. Bütün konserveler mi? Her biri mi? Güneye ve doğuya doğru iki av ekibi bugün yola çıkıyor. Her ekip iki subay ve dört adamdan oluşacak. Bu kadar az kişiyle uzun mesafe katetme konusunda elbette kaygıları olacak ancak bu tehlikeyi acilen göze almalıyız. Ya av hayvanı bulamazsak efendim? O zaman elimizdekilerle yola koyulup güney yönünde ilerlemeye devam edeceğiz. Ben güneye giderim. Teğmen Irving doğuya gidebilir. Binbaşı Fitzjames ve benimle kampta kalacaksın. Temiz su bulacak ekipleri oluşturmaya başlamalıyız.

Facia Üçlü 2 Karışma Bende tek parça izle

Facia Üçlü 2 Karışma Bende tek parça izle

Facia Üçlü 2 Karışma Bende tek parça izle Bu durumda geriye üç teğmen kalıyor efendim. Hem gerekli olduğu hem de hak edildiği için bu sabah bir terfi gerçekleştiriyorum. İsterseniz buna acil bir tedbir deyin. Ancak bu terfi tamamen yürekten geliyor. Bildiğim kadarıyla böyle bir şey hiç yapılmadı. Ama şimdiye kadar yapılmayan pek çok şeyi biz yaptığımız için bu mesele hakkında karışıklık yaşanmasını istemiyorum. Bu keşifte yer alan bir kişi güvenimizi saygımızı ve itimadımızı kazanarak bu masada yer almaya kesinlikle layık görüldü. Öyleyse beyler bu sabah yeni bir teğmene aramıza hoş geldin diyoruz. James. İzin ver açıklayayım Jopson. Üçüncü teğmen sensin. Burada bile az da olsa uyulması gereken protokol kuralları var. Yüzüne bak. Av hayvanıyla karşılaşma ihtimalimiz var. Öyleyse kurtulmuş oluruz. Bir halkalı fok yakaladık diyelim. Hadi üç fok yakalamış olalım. Kırmızı et. Taze et. Bizi bu konservelerden kurtarabilir. Peki nihayet elinde koca bir tabak et tuttuğun gün neler olur? Kim bu? Kim? Teğmen Hodgson o şey insan değil. Ancak birine ait olduğunu sanıyorum. Ne yaptın sen?

Facia Üçlü 2 Karışma Bende hdfilmcehennemi

Facia Üçlü 2 Karışma Bende hdfilmcehennemi

Facia Üçlü 2 Karışma Bende hdfilmcehennemi Sorun neydi? Acı çekmekten yorulmuştu. Bu onu çaresizliğe sürükledi. Çünkü hastaydı. Hastalığı neydi? İskorbüt olduğunu düşünüyorum. Pek çok adamda hastalığın belirtileri var. İskorbüt değil. Doktor Goodsir dedi ki… Doktor Goodsir sana yalan söylüyor. Hepimize yalan söylüyor. Kaptan da öyle. Ayrıca sırf bu konuda yalan söylemiyorlar. Morfin’in başına gelen bizim de başımıza gelecek. Goodsir ve Crozier bunu biliyor. Konserve yiyecekleri tükettiğimiz sürece bizi böyle bir son bekliyor. Konservelerin içindeki bir şey bedenimizde gelişerek bizi güçsüz bırakıp garip davranmamıza yol açıyor. Peki bunu nereden biliyorsunuz? Erebus’un mürettebatından biri Bay Goodsir’ü Doktor MacDonald’a ve Doktor Peddie’ye şenlikteki bir şeyden bahsederken duymuş. Ama sana kimse söylememiş. Doğruysa bu konuda elimizden ne gelir? Yiyecek başka bir şeyimiz yok. Şimdi güneye doğru ilerliyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

0h 0m 2019 408 views

Background
 • Hdfilmcehennemi5
Bilgi
Background
Yorumlar

 • yy - 08 Ekim, 2019

  efsabne

 • guzel1 - 08 Ekim, 2019

  hdfilmcehennemi5 cok iyi bi site

 • guzel1 - 08 Ekim, 2019

  baya guzel sıte

 • guzel1 - 08 Ekim, 2019

  guzel

 • HALİT DEMİRCİ - 23 Eylül, 2019

  GÜZEL