Hep Yek 4 Altan Bela Okuma full izle (2019)

Hep Yek 4 izle Semt Komedisinin En İyisi

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma full izle (2019) Hep Yek filminin dördüncü devam halkası olan “Hep Yek 4: Altan Bela Okuma”, beladan uzak duramayan Altan ile Gürkan’ın maceralarını konu ediyor.

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma filmi full izle

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma filmi full izle
Hep Yek 4 Altan Bela Okuma filmi full izle

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma filmi full izle Bize yüzünü göster. Seni karanlıkta arıyoruz. Sersem pırpırlar sahte bir Tanrı için kendinizi mi dövüyorsunuz? Bu bizim işimiz bilmiyor musun? Gördün mü? Senden çok daha iyi dövdüm. Tabii. Ama sen yumrukla uğraşmıyorsun değil mi? Sen bunu seviyorsun. Hayır. Pekâlâ. Saklı Olan’ın istediği gibi. Doğru mu yapıyorum söyleyin olur mu? Böyle mi? İzle ve öğren. Gerçek bu. Bizi asla kabul etmezler. Bizi asla anlamazlar. Cahillerle barış sağlanmaz. Bir şey yap Moira yoksa kendini incitecek. Bir şey mi vardı? Teşkilattan geldim. Görüyorum. Bir beyefendinin dün buraya geldiğini düşünüyoruz. Sonrasında vefat etti. Zavallı Morange’ı diyorsun. Dün gelen müfettişe bildiklerimi söyledim. Ne müfettişi? Dün Philo orada mıymış? Bir şey dememesi tuhaf. Muhtemelen unutmuştur. Kendinde değil. Kimsesizler Yurdu’nda olanları pek kaldıramadı. Ne de olsa onun müdürüydü. Babası gibi görüyordu. Benim bilmek istediğim öldürüldüğü gece neden Morange’ı takip ettiği. Tuhaf olduğunu kabul ediyorum Komiser. Bu vakanın başından beri onunlaydın değil mi Berwick? Evet. Bilmem gereken bir şey var mı? Söyle. Darkasher adında bir yaratıkla ilgili pırpırlar söylenti çıkardı. İsteğini yapsın diye küllerinden diriliyor. İstersen öldürüyor.

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma tek parça izle

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma tek parça izle
Hep Yek 4 Altan Bela Okuma tek parça izle

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma tek parça izle Philo gördüğünü söylüyor. Peki. İşte geldi. Gözünüz üstünde olsun. Tuhaflık olursa. Selam. Yukarı gelir misin? Bir şey mi oldu Müfettiş? İşe daha yakın bir yere taşınacağım. İhtiyar vardı ya? Perinin evinde tanıştığımız. Tabii. Galiba Sokak’ta bir gösteri yapıyormuş. Seninle geleyim mi? Gerek yok. Kalabalıklaşmadan önce göz atalım. Kuruluşu ‘ yılının yazıdır. Cesur askerlerimiz Anoun’u Pact’lerden kurtardı Austery ayına kadar korudu. Parça parça denizin öte tarafına taşındı. Bilmiyordum. Tabii biraz açık saçık eserler de var. Ne? Şuna bak. Burada olmamalısın. Defolun gidin! Şu köpeği sustur! Kim olduğunu biliyorum. Ne oldu? Ne gördün? Ölümümü. Hayır. Emin misin? Yaklaştığını hissettim. Ama mutlaka… Ne geleceğini gördüysen önleyebilirsin. Sevgili kızım bunca yıldır beni izledin ve dinledin. Hiçbir şey öğrenmedin mi? Ölümü aldatamazsın özellikle de Darkasher’ın elinden gelecekse. Darkasher mı? Anlat bana. Kendi kaderimden bahsetmeye gelmedim. Jonah’ın kaderini sordun. Hayır senin güvenliğin önemli. Tehlike geçene kadar burada kal.

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma hdfilmcehennemi

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma hdfilmcehennemi
Hep Yek 4 Altan Bela Okuma hdfilmcehennemi

Hep Yek 4 Altan Bela Okuma hdfilmcehennemi Hayır deme. Otur. Bu senin için kolay değil. Şampanya alır mısın? Evet lütfen. Imogen. Louisa. Leslie. Bay Agreus. İki gün üst üste. Bu ciddi olmalı. Bay Agreus bu Leslie Boythorne. Seni burada gördüğüme şaşırdım Imogen. Ezra kayıp bir hazine mi buldu? Anladığım kadarıyla parasını deniz ticaretine yatırıyormuş. Doğru mu Bayan Spurnrose? Çok doğru. Mirasının üstüne yatabilecekken bir erkeğin çabalaması takdire şayan. Leslie Augustus Hope’un en çarpıcı ve başarılı eserine gözünü dikti. Rising mi? Sadece göz dikmedim canım Louisa. Satın almak istiyorum. Yüz bin guldenin üstünde olacakmış. Neden ilgini çekti? Merak ettim. Bir başyapıt. Herkes bunu biliyor. Bu fiyata aldığın bir şey konuk salonundaki perdelere uymazsa artık yeni perdeler alırsın. Louisa gidelim mi? Evet. Yolda gelirken arabada seviştiler. Nereden biliyorsun? Puck’lar sezebilir. Sorunsuz olmasına şaşırdım. Kız buzdolabı gibi adam içeride donup kalabilirdi. Bayanlar ve baylar yerlerinizi alın lütfen. Hey! Hırsızı durdurun! Geri gel! Ne olduğunu görmedin mi? Artık önemli değil. Gittiler. Kim gitti?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bilinmiyor 2020 99 views

Background
  • Hdfilmcehennemi5
  • Fullhdplayer
<iframe width="560" height="315" src="https://hdfilmcehennemi5.com/?trembed=1&#038;trid=3788&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bilgi
Background
Yorumlar