Her Şey Seninle Güzel full izle (2018)

Everything Is Beautiful with You izle

Her Şey Seninle Güzel full izle (2018) Deniz (Burcu Biricik) başarılı bir kariyere sahip olan genç bir kadındır. Eski sevgilisi Emre (Mert Fırat) ile yollarını ayırsa da genç adam Deniz için her zaman hayatının aşkı olarak kalır. Deniz, bir türlü unutmayı başaramadığı Emre’yi gerçekten kaybedeceğini anlayınca soluğu İzmir’de alır. Fakat Deniz’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşısında oldukça güçlü bir rakibi olduğunu öğrenen Deniz, Bulut’tan (İlker Aksum) yardım istemek zorunda kalır.

Her Şey Seninle Güzel filmi full izle

Her Şey Seninle Güzel filmi full izle
Her Şey Seninle Güzel filmi full izle

Her Şey Seninle Güzel filmi full izle Pırpır kelimesini sevmiyorum. Öyle mi? Kendi içinde iyi bir hakaret. Yine de babamın kızı olarak bu gösteriyi yapmamam salaklık olurdu. Dedikodulara rağmen salak olmadığın açıkça ortada. Dedikodu mu? Babanın seni yıllardır gözlerden uzak tutmasının nedeni zor bir doğum geçirmen ve kuş beyinli olmanmış. Doğum zordu. Annemin hayatına mal oldu. Bunun sonucunda babam da çok üstüme titredi. Nedeni her neyse çocukluğun yalnız geçmiş. Galiba öyleydi. Arkadaşı olmayan ama kütüphanesi dolu bir kız. Şehrin önemli insanlarının entrikalar çevirdiği koridorun sonundaki duman dolu odadan sızan yalan dolan sırlardan başka eğlencem yoktu. O yüzden yalanlarına inandırabiliyorsun. Yalanı sezebiliyorum. Ne gibi? Babamın seni kaçırmadığını biliyorum. Babamın en azılı düşmanı değilse kim? Kesin olarak söyleyemem. Belki de en sevdiği kişi. Ne demek istediğini anlamadım. Bence anladın. Soruyu sormadan bile biliyordun. Efendi Jonah güzel gözlerinde korku mu var? Zavallı küçük Sophie Longerbane’den mi korktun? Korkmalı mıyım? Belki. Ya da korkma. İstesek arkadaş olabilirdik.

Her Şey Seninle Güzel tek parça izle

Her Şey Seninle Güzel tek parça izle
Her Şey Seninle Güzel tek parça izle

Her Şey Seninle Güzel tek parça izle Çok ortak noktamız var. Öyle mi? Şehrin iki en önemli ailesinin tek varisleri. Fazla korunuyoruz. Sürekli olarak küçümseniyoruz. Tek bir fark görüyorum. Nedir? Ben ailemden kurtuldum. İyi günler Efendi Jonah. Bay Philostrate. Duş alıp kıyafetlerini değiştirmeye gelmişsin. Bunu gerçekten deneyelim. İkimizi. Bu odadan çık ya da çıkma ama yukarıda benimle kal. Çok isterdim. Aksini düşünme. Ama sana istediğin şeyleri veremem. Fark ettiğinden çok daha fazlasını verdin. Hâlâ gençsin. Bir ailen olabilir. Ama benimle değil. Bundan bahseden kim? Bak bunu sonra konuşuruz ama şimdi… Beni dinlemelisin. Lütfen. Bir şey sakladığımı söylediğinde haklıydın. Anlat bana. Hiçbir şey önemli değil. Bu cinayetler birbirine bağlı. Bana bağlı. Biri eski müdüründü ama diğerleri? Dün öldürülen doktorla bağlantım… Bana o işlemi yapan oydu. Ne işlemi? Bebekken beni ona götürdü. Peri. Şarkıcı mı? Evet. O… O benim annemdi. Anlamıyorum. Söylediklerin çok mantıksız. Ben yarı periyim Portia. Kanatlarım kesildiği zamandan. Bu şakaysa hiç komik değil. Gerçek. Artık biliyorsun.

Her Şey Seninle Güzel hdfilmcehennemi

Her Şey Seninle Güzel hdfilmcehennemi
Her Şey Seninle Güzel hdfilmcehennemi

Her Şey Seninle Güzel hdfilmcehennemi Çık dışarı! Çık. Eşyalarını al ve çık! Yetmiş üç. Yine mi? – Şanslı sayım. ELEKTRİKLE AYDINLATILMIŞ BÜYÜK SERGİ VE MÜZAYEDE TIRNANOC’UN HAZİNELERİ PERİLER TEK BAŞINA GİREMEZ TIRNANOC’UN HAZİNELERİ KAPALI Orada görüşürüz. Seni seviyorum. Seni seviyorum. Kütüphaneyi mühürleyeceğim. Komiser. Sykes. Burada ne işin var? Düşünecek bir yer istedim. Sonunda açığa çıktın öyle mi? Philo… Sence bilmiyor muyum? Nasıl öğrendin? Peri kokunu şimdi bile alıyorum. Söylemiştim kurt yavaş kayboluyor. Hiçbir şey demedin. Ne diyeyim? Durum bu. Çeneni kapat ve yoluna devam et. Portia’ya söyledim. Neden? – Bilmiyorum sandım ki… Ne? Bilmiyorum. Sadece… Belki onun… Ne? Seni böyle kabul edeceğini mi? Her şey daha mı iyi olacaktı? Aklından ne geçiyordu Philo? Bu duyulursa seni mahveder. Kimseye söylemez. Söylemese iyi olur. Senin sayende yaşıyorum. Sana bir şey olursa benim başıma ne gelir? Saklı Olan… Bize yüzünü göster. Tenimiz bizi kandırır. Yüzünü göster. Seni karanlıkta arıyoruz. Bize yüzünü göster. Saklı Olan… Bize yüzünü göster. Tenimiz bizi kandırır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1h 48m 2018 44 views

Background
  • FullhdplayerYerli Film
Bilgi
Background
Yorumlar